Zaměření činnosti svazku Domažlicko v roce 2007

Na základě projednání a schválení shromážděním členů bude činnost svazku v roce 2007 zaměřena zejména:

1.Na pokračování realizace projektu cyklostezky Regensburg-Plzeň na území okresu Domažlice a to:

a)výstavba úseků:
Folmava-Babylon
k.ú.Horšovský Týn
k.ú.Holýšov

b)projektová příprava úseků
Domažlice-Luženičky
k.ú.Křenovy
k.ú.Meclov

2.Na průběžné upřesňování obsahu zásobníku projektu BAK, výběr připravených projektů a jejich následnou podporu k podání žádostí na realizaci dle požadavků jednotlivých obcí.

3.Na rozšiřování informací a znalostí o možnostech získávání dotací z fondů EU čtvrtletními semináři pro všechny zájemce v domažlickém regionu.

4.Na přípravu podkladů pro dílčí projekty v rámci „Analýzy příhraničního regionu Český les-sever a Český les-jih z pohledu potřeb cestovního ruchu“.

5.Na přípravu podmínek pro založení MAS domažlického regionu.

6.Na rozšíření aktivity Rady pro cestovní ruch regionu Domažlicka ve směru k podnikatelům působícím v cestovním ruchu (hotely,cestovní kanceláře) a širší zapojení zástupců obcí do činností rady.

7.Na obnovení spolupráce svazku s bavorskou stranou formou pracovních setkávání ke stanovení priorit této spolupráce a posouzení jejich naplňování.

8.Vydání CD prezentující „Zaniklá sídla v jižní části Českého lesa“, za předpokladu získání dotace z KÚ PK.

9.Podílet se na přípravě společného projektu cyklostezky Domažlice-Chrastavice.

Datum vložení: 11. 12. 2006 0:00

dnes, čtvrtek 25. 4. 2024