Zájezd na Čerchov

Kdy: 1. 10. 2021 13:00 - 17:00

Kde: Jiné

Plakát

MKIS Poběžovice ve spolupráci s paní Jaroslavou Sokolovou pořádá zájezd na Čerchov na Kurzovu věž, na Českou studánku a v případě zájmu bude možné navštívit Dřevorubecké muzeum v Peci.

Typ akce: ostatní (akce pro celou rodinu, akce pro celou rodinu, akce pro celou rodinu, akce pro děti, akce pro děti, akce pro děti, akce pro seniory, akce pro seniory, akce pro seniory), sport, aktivní vyžití (turistika, turistika, turistika)

MKIS Poběžovice ve spolupráci s paní Jaroslavou Sokolovou pořádá zájezd na Čerchov. Navštívíme Kurzovu věž, prohlédneme si krásu okolí téměř z ptačí perspektivy a nyní bez bývalých vojenských budov, které byly zdemolovány v letošním červenci.
Z Čerchova je možný kruhový výhled na Šumavu s Javorem a s Ostrým, na jihu je možné spatřit Alpy, na severu např. Přimdu nebo Slavskovský les. Dále se podíváme k České studánce a pokud bude zájem zajdeme se podívat do Dřevorubeckého muzea v Peci.
Neváhejte a rezervujte svá místa buď u paní Sokolové nebo v MKIS Poběžovice na tel. č. +420 730 890 861.
Cena zájezdu 100,- Kč.
Těšíme se na společnou cestu s Vámi.

Adresa místa konání

Jiné , Poběžovice