Vera Open Air

Kdy: 22. 7. 2022 18:00 – 23. 7. 2022 23:59

Kde: Camp Pohdájí u Horšovského Týna

Vera Open Air 1

Módní značka Vera.34601 - V červenci se uskuteční náš první dvoudenní OPEN AIR!
Vzhledem k tomu, že jsme módní značka, chceme vytvořit něco co jinde neuvidíš. Proto náš OPEN AIR nebude jen o hudbě, ale také o umění, zábavě a dokonce se můžete něco dozvědět a naučit.

Typ akce: hudba (ostatní, ostatní, ostatní)
VERA OPEN AIR
22.-23.ČERVENCE (2 DNY) V CAMPU PODHÁJÍ
V červenci se uskuteční náš první dvoudenní OPEN AIR!
Vzhledem k tomu, že jsme módní značka, chceme vytvořit něco co jinde neuvidíš.
Proto náš OPEN AIR nebude jen o hudbě, ale také o umění, zábavě a dokonce se můžete něco dozvědět a naučit.
Máme v plánu WORKSHOP s vypalováním do dřeva pomocí laseru, přednášku od známého URBEXERA a hlavně skvělého člověka,
který si na Facebooku říká Unlimited Freedom.
Součástí bude také výstava prací umělců z Plzeňského kraje, konkrétně se jedná o fotografie, obrazy, umělecké kování, sochařštví a spoustu dalšího.
Stage se bude nacházet pod stanem, který bude osvětlený od BPM LIGHT. Pod stanem bude také sezení pro návštěvníky, nemusíte mít strach, že v případě deště nebudete v suchu.
V areálu chceme také vytvořit CHILL ZONE pod stromy borovice, která bude osvětlená a se sezením z palet.
Samozřejmě nesmí chybět BAR a stánek s jídlem, kde si můžete dát STEAK, HOTDOG, SALÁT, DOMÁCÍ PAŠTIKU a na sobotu bude připravena i polévka, která Vám pomůže s kocovinou.
Dále pro Vás bude připravený COCTAIL+SHISHA BAR, kde si můžete dát exluzivní coctaily s vodní dýmkou.
Jako aktivity jsme pro Vás vymysleli dva stolní fotbálky, dva ping pongové stoly, ale také pronájem kánojí, můžete se tak podívat na areál z jiného úhlu.
Ondřej Frysch bude nabízet své služby barbera, můžete se tak nechat ostříhat a po zbytek open airu být FRESH.
Připravena bude také speciální kolekce k pětiletému výročí od založení naší značky Vera.34601, kterou můžete zakoupit v našem prodejním stánku.
Parkování a campovaní je zdarma v ceně lístku, ty lze zakoupit v předprodeji který brzo zveřejníme.
Parkoviště se nachází na Podhájí u hospody při příjezdu do campu, vše bude přesně vyznačené na mapě, kterou brzo zveřejníme zde v události.
CENA LÍSTKU
1 DENNÍ - 350,-kč
2 DENNÍ - 600,-kč

ODKAZ NA UDÁLOST:
Děkuji a přeji hezký den, Beisbier.

Adresa místa konání

Camp Pohdájí u Horšovského Týna, Horšovský Týn