Regionální den železnice 2023

Kdy: 17. 6. 2023 9:00 - 16:30

Kde: Trať Staňkov - Horšovský Týn - Poběžovice

plakát

České dráhy Vás zvou na svátek železnice na trati Staňkov - Horšovský Týn - Poběžovice. Těšit se můžete na jízdy parních vlaků s lokomotivou a historických vozů. V jednom voze budete moci shlédnout tematickou výstavu o historii železnice. Nebude chybět občerstvení v barovém voze Bam bistro.

Typ akce: divadlo (loutkové divadlo, loutkové divadlo, loutkové divadlo), historické akce (jízda historickým vlakem, jízda historickým vlakem, jízda historickým vlakem), ostatní (akce pro celou rodinu, akce pro celou rodinu, akce pro celou rodinu, akce pro děti, akce pro děti, akce pro děti)

Malí návštěvníci se dále mohou těšit na představení loutkového divadla ze Staňkova a doprovodný program v režii města Horšovský Týn.

Těšíme se na Vás.

Adresa místa konání