Cykloputování Českým Lesem

Kdy: 2. 8. 2020 9:00 - 17:00

Kde: Jiné

Mikroregion Dobrohost zve všechny přátelé cyklistiky na trasu po Českém Lese. Smyslem akce je navštívit nejen místa s občerstvením, ale také místa, kde získáte razítko. Pro získání odměny je potřeba nasbírat minimálně 4 razítka, maximálně 9.
Startuje mezi 9 - 11 hodinou, vyberte si svůj start buď v Poběžovicích, Drahotíně, Hoře sv. Václava nebo můžete vyjet z Rybníku. Je připravená trasa pro rodiny s dětmi. Děti si vyzvednou pracovní list v MKIS Poběžovice a po absolvování trasy vyplněný list předloží opět v MKIS Poběžovice a získají sladkou odměnu. Těšíme se na Vás.

Typ akce: sport, aktivní vyžití (cyklistika, cyklistika, cyklistika, cyklistika, cykloakce pro veřejnost, cykloakce pro veřejnost, cykloakce pro veřejnost, cykloakce pro veřejnost)

Adresa místa konání

Jiné , Poběžovice