Zaměření činnosti svazku Domažlicko v roce 2003

Zaměření činnosti v roce 2003 vyplývá zejména ze závěrů dokumentu Strategie rozvoje mikroregionu Domažlicko do roku 2006, ze Strategie rozvoje PK, potřeb Domažlického regionu a členských obcí svazku. Proto bude činnost svazku zaměřena zejména na:

1. Zapojení dalších obcí do členství ve svazku
  2. Aktivní podíl na přípravě a realizaci cyklotrasy Plzeň-Folmava-Regensburg vč. navazujících cyklostezek.
  3. Rozšíření spolupráce svazku s dalšími svazku regionu (zejména svazky Kdyňsko a Chodská liga) a s RRA PK.
  4. Pokračování v přípravě nových a v realizaci již započatých společných projektů v rámci POV, Phare, SAPARD, případně dalších fondů. Připravovat tak podmínky v jejich využívání po vstupu ČR do EU.
  5. Podle požadavků čl.obcí poskytování pomoci při přípravě jimi podávaných žádostí o dotace, zejména ze strukturálních fondů.
  6. Úzkou spolupráci s pracovišti region.rozvoje pověřených obcí (Domažlice,Horšovský Týn), s odborem region.rozvoje a s odborem kultury a cest.ruchu KÚ PK.
  7. Přípravu a zajištění realizace vydání propagačně informačního materiálu svazku s možným rozšířením o obecné informace týkající se celého regionu.
  8. Zajištění samostatného vedení všech finančních operací svazkem.
  9. Zprovoznění www stránek svazku na internetu
Datum vložení: 3. 2. 2003 0:00