Parkování pro lyžaře pod Čerchovem

Bílá stopa

Vzhledem ke zvýšené těžbě způsobené kalamitním stavem v okolí Čerchova je přechodně téměř nemožné parkování běžkařů pod nástupním místem na Čerchovský okruh.

Prosíme o pochopení a trpělivost milovníky běžeckého lyžování, kteří se snaží kvůli nedostatku sněhu v nižších polohách dojet svými automobily až na sezónní (zimní) "parkoviště pod panelkou" (u nástupního místa na Čerchovský okruh). Na této manipulační ploše sice ze své dobré vůle Lesy České republiky s. p. tradičně umožňují v zimním období parkování lyžařům, v tomto roce je však situace s těžbou v důsledku kalamitního stavu obtížná a plochu musí LČR přednostně využívat ke skládkování vytěženého dřeva. Prosíme proto vyznavače běžeckého lyžování o shovívavost a vyzýváme je přednostně k využívání dolního parkoviště v Caparticích.

Datum vložení: 24. 1. 2022 14:41
Datum poslední aktualizace: 24. 1. 2022 14:52